Kurumsal

Kurumsal

TARİHÇEMİZ

Firmamız 1956 yılında merhum Ahmet Özaltın tarafından kurulmuştur. O yıllarda Türkiye’nin ihtiyacı olan elektrik malzemeleri toptan satış ve taahhüt işlerinde bir çok projeye imza atmıştır.MKE marka elektrik sayaçlarının Türkiye genel dağıtımını yapmış olup çeşitli markaların distiribitörlüğünü (OSRAM,PHILIPS,VESTEL LED), toptan satıcılığını yapmıştır. 1999 yılında İngiltere’nin öncü ampül markası Luxram ile yolları kesişen firmamız günümüze gelindiğinde Luxram markası ile enerji tasarruflu ampül çeşitleri,led şerit,led armatürler,led ampüller, profosyonel led dış ve iç aydınlatma sistemleri ile ilgili birçok konuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Amacımız her zaman daha iyiyi ve kaliteyi ülkemizin enerji tasarrufunu ilke bilerek siz değerli müşterilerimizin bilgilerine sunmaktır.

 HAKKIMIZDA

 

Kalite :Özaydınlatır Elektrik Türkiye’deki pazarlama satış ve servis faaliyetleri için “CE ve ROHS” belgelerine sahiptir.

Güven: Müşterilerimize tavsiye ettiğimiz ve sunduğumuz tüm elektrik ve aydınlatma ürünlerimizde, etik anlayışımıza sadık kalarak ihtiyaçları birlikte düşünerek en doğru şekilde yön gösterir. Renk ve ürün çeşidi yoğunluğu , ürün tahsilatında ulaşım servisi, arıza değişim avantajları sürekliliği, vade uzunluğu ile güvenilirliğini, çevreye duyarlı, tasarrufunu ve uzun ömürlülüğünü garanti ederiz.

Yenilikçi: Sunduğumuz tüm tasarruflu aydınlatma sistemlerimizde dünya standartlarında, çağdaş ve yeni teknolojik uygulamaları kullanmayı ilke edindik.

Çevre Dostu: Bütçenizi dengelemek ve çevreye duyarlı olmak için tasarım ya da ışık kalitesinden ödün vermeyin. Son enerji tasarrufu teknolojisi ile birleştiren en ekonomik aydınlatma ürünleri serisidir. Sonuç keseniz için olduğu kadar gezegen için de uygundur.

SATIŞ SONRASI HİZMET

 

Üretimini ve pazarlamasını yaptığımız tüm ürünlerin servis hizmeti, sahip olduğumuz geniş hizmet ağıyla, kesintisiz olarak 24 saat 365 gün verilmektedir. Müşterilerimize 365 gün 24 saat geniş hizmet ağımızla üretimini yaptığımız tüm ürünler için servis hizmeti verilmektedir.

 

OSRAM

Merkezi Münih, Almanya’da bulunan OSRAM, dünyanın iki lider aydınlatma üreticisinden biridir.

Şirket  lambalar, ışık yayan diyotlar (LED) gibi opto-yarı iletkenlerden ve elektronik kontrol aygıtlarından, aydınlatma armatürlerinden, ışık yönetimi sistemlerinden ve aydınlarma çözümlerinden oluşan geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

Dünya çapında 34 bini kişiye istihdam sağlayan ve 2014 mali yılında (30 Eylül 2014) 5,1 milyar Euro’luk ciro gerçekleştiren OSRAM’ın Türkiye ofisi 1990 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. 100 yıldan fazla zamandır ışığa –dolayısıyla hayat kalitesine- odaklanan OSRAM, 8 Temmuz 2013 tarihinde Frankfurt ve Münih borsalarına kote olmuştur.

Detaylı bilgi için: www.osram.com.tr, www.osram.com