OSRAM FOTO OPTİK VE SAHNE AMPULLERİ

[:tr]

Sahneyi yeni uygulamalar dünyasına hazırlama

Tasarımcılara ve üreticilere görülmeye değer yeni vizyonlar ve tüm dünyadaki insanları harekete geçirecek heyecan verici uygulamalar oluşturma konusunda ilham kaynağı olan OSRAM Opto Semiconductors’ın opto bileşenleri, yenilikçi eğlence ve bilişim çözümleri için mükemmel nitelik taşıyor.

Gerek sahne aydınlatması, gösteri lazeri, robot ışıklar, şeffaf aydınlatma veya video duvarları, reklam panoları uygulamalarında gerekse yüksek kontrastlı veya yüksek verimli, iç veya dış mekan ortamı, küçük boyutlu veya büyük ölçekli uygulamalarda OSRAM Opto Semiconductors en ayrıcalıklı eğlence ve bilgi-eğlence uygulamaları için mükemmel çözümler sunuyor.

Konser salonları LED’ler ve lazer diyotlar

LED’lerimiz ve lazer diyotlarımız; her türlü sahne aydınlatması, gösteri lazeri, robot ışık, şeffaf aydınlatma ve video duvarı uygulaması için yeni tasarım fırsatları ve tasarım özgürlüğü sunuyor. Tüm performans sınıflarında mükemmel OSRAM Opto Semiconductors ürünleriyle sahne artık, amaca ulaştıran bir araç olmanın ötesine geçiyor ve gösterinin odak noktasına dönüşüyor. Her renge, yüksek kontrasta, yüksek doluluk oranına ve yüksek parlaklığa göre çeşitlilik göstermek, konser salonu aydınlatması ve görüntüleme uygulamaları için önemli gereksinimlerdir.

Arenalar ve stadyumlar için LED’ler

Mükemmel uygulama için en önemli faktör niteliğindeki farklı paket boyutlarına ve farklı görüş mesafeleri (VIP alanları veya iç alanlar) açısından yüksek resim kalitesi sunma özelliği, ana ekranlar, çevre ekranları ve LED TV’ler, arena ile stadyum bilgilendirme ve görüntüleme için temel uygulamalardır. Burada LED’lerin; her renge, yüksek kontrasta ve yüksek doluluk oranına göre çeşitlilik göstermesinin yanı sıra, dış mekanda kullanıldığında hava koşullarına dayanıklı olması da gerekir.

Reklam panoları için LED’ler

Reklam panosu uygulamalarındaki LED’ler çok farklı hava koşullarına maruz kaldığı için özellikle dış mekan kullanımında performans tutarlılığı ve uzun kullanım ömrü birinci derecede önem taşımaktadır. OSRAM Opto Semiconductors’ın uygun ürünlerini kullanarak, her renge ve yüksek doluluk oranına göre çeşitlilik göstermesiyle birlikte her iki güçlü özelliğine de güvenebilirsiniz.[:]